Zimowe egzaminy na Uniwersytecie Biblijnym dla Dzieci

Egzaminy ze znajomości Nowego Testamentu odbyły się we wtorek 30 stycznia w PSP nr w Radomiu. Do sesji przystąpili studenci-uczniowie z parafii pw. św. Michała Archanioła i Bł. Annuarity w Radomiu.

– Z racji wczesnych ferii zimowych sesję egzaminacyjną przełożono po odpoczynku uczniów.  Egzamin z pierwszego semestru odbył się w PSP nr 3 w sali C-12. Punktualnie o 14.30. – mówi ks. dr Jacek Kucharski, moderator diecezjalny Dzieła Biblijnego i rektor dziecięcej uczelni.

Egzaminy dotyczyły znajomości Nowego Testamentu, a szczególnie Ewangelii i Dziejów Apostolskich. Egzaminatorami byli wykładowcy UBdD, m.in. katechetki Agnieszka Machnio i Monika Gumińska, a wśród gości obecna była p. Urszula Imbor – dyrektor PSP nr 3 w Radomiu. – Z radością można słuchać tak pięknych i wyczerpujących odpowiedzi studentów-uczniów, którzy widać, że studiują z pasją. – powiedział po zakończeniu egzaminu ks. Kucharski, który nadzorował przebieg egzaminu.

Na koniec były jeszcze uniwersyteckie ogłoszenia i modlitwa z błogosławieństwem.

[FAG id=5277]