01-02.07 – Ogólnopolska pielgrzymka nauczycieli i wychowawców na Jasną Górę

01-08.07 –  Letnie Rekolekcje Diecezjalne Ruchu Rodzin Nazaretańskich, Czarna Góra (I turnus)

01-08.07 – Pielgrzymka Duszpasterstwa Rodzin  do krajów Grupy Wyszechrackiej; Czechy, Rumunia, Węgry

01.07 – Pielgrzymka Głuchoniemych i Niepełnosprawnych do Sanktuarium MB Bolesnej w Kałkowie, g. 12.00

02.07 – Ogólnopolska Pielgrzymka Sołtysów i Środowisk Wiejskich do Lichenia

06.07 – Rozpoczęcie Jerycha Fatimskiego na Eremach w Kałkowie

12-13.07 – Ogólnopolska Pielgrzymka Represjonowanych Politycznie Żołnierzy-Górników do Lichenia

13-16.07 – Rekolekcje wspólnotowe - kurs „Samuel” (SNE)

23.07 – Inauguracja 18. Tygodnia św. Krzysztofa i Akcja św. Krzysztof

23.07 – Święto Policji

25.07 – Msza Święta w intencji trzeźwości, kościół Bożego Miłosierdzia w Radomiu godz.18.00

29-30 – Ogólnopolskie Spotkania Trzeźwościowe w Licheniu

31.07 – Uroczystości 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego (Msza św., Warszawa, pl. Krasińskich, godz. 18.00)