Bp H. Tomasik. Komunikat dla wiernych Kościoła Greckokatolickiego PDF Drukuj Email

dla wiernych Kościoła Greckokatolickiego

Wspólnie z Księdzem Biskupem Włodzimierzem Juszczakiem, Ordynariuszem Diecezji Wrocławsko-Gdańskiej Kościoła Greckokatolickiego, pragniemy przekazać wiernym Kościoła Greckokatolickiego następującą informację:

Od niedzieli, 14 maja 2017 roku, o godzinie 10.00, będzie sprawowana w kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej, przy Bazylice Św. Kazimierza w Radomiu, ul. Główna 16, Msza Święta w języku ukraińskim dla wiernych wschodniego obrządku.

Druga Msza św. będzie sprawowana w kościele św. Józefa w Kozienicach, ul. Konstytucji 3 Maja 37, o godz. 14.00.

+ Henryk Tomasik

Biskup Radomski