Intencje Jerycha Różańcowego wyznaczone przez Księdza Biskupa

„Oblężenie Jerycha”, jest wielką siłą i pogłębieniem wiary. Matka Boża w Fatimie powiedziała: „Otrzymacie wszystko, o co prosić będziecie odmawiając Różaniec Święty”. To duchowe czuwanie nieprzerwanej modlitwy różańcowej przed Najświętszym Sakramentem podejmuje następujące intencje:

- Wynagrodzenia Panu Bogu za grzechy nasze, naszego narodu i świata i o nawrócenie grzeszników

- Za Kościół, Ojca Świętego Franciszka, naszych Biskupów, Kapłanów; nowych powołań do życia kapłańskiego i zakonnego

- o pokój dla całego świata

- w intencji naszej Ojczyzny i tych co z woli narodu nią kierują

- o wytrwanie w łasce Sakramentu Małżeństwa dla rodzin i wierność dla kapłanów

- o wiarę dla dzieci i młodzieży

- w intencjach wspólnot parafialnych