Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki „cookies” (tzw. „ciasteczka”).

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących „cookies” oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Więcej o plikach „cookies” oraz jak je wyłączyć: Informacja o plikach cookies / Polityka cookies

RSS:
Kalendarium. Zakonne Jerycho Różańcowe 2017 PDF Drukuj Email


8 kwietnia (sobota)

18.00-24.00

Zgromadzenie Córek Maryi Niepokalanej

 

9 kwietnia (Niedziela Palmowa)

00.00-24.00

Zgromadzenie Córek Maryi Niepokalanej

 

10 kwietnia (Wielki Poniedziałek)

00.00-11.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

11.00-12.00

Zgromadzenie Córek Św. Franciszka

12.00-14.00

Zgromadzenie Kapucynek NSJ

14.00-20.00

Zgromadzenie Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus

21.00-24.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

 

11 kwietnia (Wielki Wtorek)

00.00-02.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

02.00-04.00

Zakon Świętej Klary

04.00-08.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

08.00-13.00

Zgromadzenie Sióstr Najświętszego Imienia Jezus

13.00-24.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

 

12 kwietnia (Wielka Środa)

00.00-01.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

01.00-04.00

Zgromadzenie Córek Świętego Franciszka

04.00-05.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

05.00-06.00

Zgromadzenie Córek Świętego Franciszka

06.00-08.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

08.00-13.00

Zgromadzenie Sióstr Najświętszego Imienia Jezus

13.00-15.00

Zgromadzenie Córek Świętego Franciszka

15.00-24.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

 

13 kwietnia (Wielki Czwartek)

00.00-01.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

01.00-19.00

Zgromadzenie Sióstr Św. Michała Archanioła

19.00-23.00

Zgromadzenie Służebnic NSJ

23.00-24.00

Zgromadzenie Sióstr Św. Michała Archanioła

 

14 kwietnia (Wielki Piątek)

00.00-08.00

Zgromadzenie Sióstr Św. Michała Archanioła

08.00-12.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

12.00-13.00

Zgromadzenie Sióstr Kapucynek NSJ

14.00-20.00

Zgromadzenie Sióstr Św. Michała Archanioła

20.00-22.00

Zgromadzenie Panien Ofiarowania NMP PP

22.00-23.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

23.00-24.00

Zgromadzenie Sióstr Kapucynek NSJ

 

15 kwietnia (Wielka Sobota)

00.00-06.00

Zakon Świętej Klary

06.00-09.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

09.00-16.00

Zgromadzenie Córek Świętego Franciszka

16.00-21.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

21.00-24.00

Zgromadzenie Córek Świętego Franciszka

 

16 kwietnia (Wielkanoc)

00.00-05.00

Zakon Świętej Klary

05.00-06.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

06.00-13.00

Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia

13.00-18.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

18.00-19.00

Zgromadzenie Córek Świętego Franciszka

19.00-24.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

 

17 kwietnia (Poniedziałek Wielkanocny)

00.00-08.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

08.00-09.00

Zgromadzenie Sióstr Urszulanek SJK

09.00-10.00

Zgromadzenie Sióstr Kapucynek NSJ

10.00-12.00

Zakon Świętej Klary

12.00-13.00

Zgromadzenie Sióstr Kapucynek NSJ

13.00-14.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

14.00-16.00

Zakon Świętej Klary

16.00-17.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

17.00-18.00

Zgromadzenie Sióstr Urszulanek SJK

18.00-20.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

20.00-21.00

Zgromadzenie Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego

21.00-24.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

 

18 kwietnia (Wtorek w Oktawie Wielkanocy)

00.00-05.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

05.00-15.00

Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Misjonarek

15.00-22.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

22.00-22.00

Zgromadzenie Córek Świętego Franciszka

 

19 kwietnia (Środa w Oktawie Wielkanocy)

00.00-11.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

11.00-16.00

Zgromadzenie Sióstr Kapucynek NSJ

16.00-21.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

21.00-22.00

Zgromadzenie Córek Świętego Franciszka

22.00-24.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

 

20 kwietnia (Czwartek w Oktawie Wielkanocy)

00.00-10.00

Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek od Cierpiących

10.00-11.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

11.00-12.00

Zgromadzenie Sióstr Kapucynek NSJ

12.00-17.00

Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek od Cierpiących

17.00-23.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

23.00-24.00

Zgromadzenie Sióstr Kapucynek NSJ

 

21 kwietnia (Piątek w Oktawie Wielkanocy)

00.00-12.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

12.00-13.00

Zgromadzenie Sióstr Kapucynek NSJ

13.00-24.00

Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Misjonarek

 

22 kwietnia (Sobota w Oktawie Wielkanocy)

00.00-01.00

Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Misjonarek

01.00-20.00

Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej

 

 

Msze Św. - gdzie, kiedy?

 
Miejscowość

Godzina

Dzień tygodnia

Galeria Foto

 
© 2017 Diecezja Radomska.
Kuria Diecezji Radomskiej ul. Malczewskiego 1; 26-600 Radom
Kontakt z administratorem
PODZIEL SIĘ CIEKAWYMI INFORMACJAMI
Powered by CHABER