Zaproszenie na Szkołę Lektora i Szkołę Ministranta PDF Drukuj Email

DUSZPASTERSTWO MINISTRANTÓW

ZAPRASZA

1. SZKOŁA LEKTORA: 10-15 lutego 2017 r., Pionki

Diecezjalne Duszpasterstwo Ministrantów i Diakonia Liturgiczna Ruchu Światło-Życie zapraszają na Szkołę Lektora, w której mogą uczestniczyć ministranci od pierwszej klasy gimnazjum i starsi.

Szkoła odbędzie się w Pionkach w domu rekolekcyjnym „Betania” od 10 lutego (przyjazd do godziny 17.45) do 15 lutego (wyjazd ok. 11.30).

Koszt 220 zł.

Zapisy u Diecezjalnego Duszpasterza Ministrantów – ks. Michała Michnickiego do 31 stycznia 2017 r., drogą telefoniczną (+48 607 133 787) lub elektroniczną ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ). W zgłoszeniu podajemy: imię i nazwisko ministranta, klasę, parafię. Potwierdzeniem zapisu będzie wpłacenie zaliczki 100 zł. na konto:

PKO BP SA 57 1020 4317 0000 5202 0236 6730.

Tytuł wpłaty: Szkoła Lektora, parafia,

oraz dostarczenie karty uczestnika Szkoły Lektora, która zostanie przesłana drogą elektroniczną po otrzymaniu zgłoszenia.

Szkoła zakończy się błogosławieństwem do pełnienia funkcji lektora przez Księdza Biskupa i wręczeniem krzyża lektorskiego.

2. SZKOŁA MINISTRANTA: 2–4 czerwca 2017 r., Pionki

Zaproszenie skierowane jest do ministrantów ze Szkoły Podstawowej (IV, V, VI klasa).

Koszt: 35 zł (zaliczka 20 zł).

Zapisy w Diecezjalnym Duszpasterstwie Służby Liturgicznej i Ruchu Światło-Życie.

Ks. Michał Michnicki

Diecezjalny Duszpasterz Ministrantów