25-lecie Światowego Dnia Chorego - Pielgrzymka pociągiem do Lourdes PDF Drukuj Email

Pielgrzymka pociągiem do Lourdes

25-lecie Światowego Dnia Chorego

17-24 września 2017 r.

Zapraszamy osoby starsze, i te, którym niepełnosprawność lub choroba uniemożliwia wyjazd na zwykłą pielgrzymkę samolotem lub autokarem. Organizatorzy zapewniają m.in. przejazd pociągiem z wagonami sypialnymi (przedziały trzyosobowe). W czasie podróży udział w modlitwach, nabożeństwach, Mszy św. (osobiście lub za pośrednictwem nagłośnienia). Opiekunowie niesamodzielnych chorych mają 50% zniżki.

Więcej informacji w załączniku (naciśnij aby pobrać DOC).

Zapisy:

- Dariusz Sajak – +48 509 231 943