KODA? KAMUZO? PDF Drukuj Email

>> KODA (Kurs Oazowy dla Animatorów): 10-19 lutego 2017 – Dąbrówka

Wysyłamy imienne karty uczestnictwa dla osób po III°, które otrzymały pozytywną opinię.

Koszt tegorocznego KODA wynosi 280 zł. Prosimy, aby Ksiądz zadbał o ewentualną pomoc finansową dla tych osób, które nie będą miały tej kwoty.

Liczymy, że każda parafia postara się o formację odpowiedniej kadry animatorów. Dzięki formacji oazowej są oni gotowi do pomocy Czcigodnym Księżom w duszpasterskiej trosce o parafię.

Mamy również nadzieję, że Wasi animatorzy dobrze poprowadzą grupy dzieci i młodzieży w czasie rekolekcji wakacyjnych. Jest to również troską Ks. Bp. Henryka Tomasika.

>> KAMUZO (Kurs Animatorów Muzycznych Oaz): 10-19 lutego 2017 – Dąbrówka

Jednym z zadań Ruchu Światło-Życie jest troska o piękno liturgii. Ważnym elementem tej liturgii jest muzyka.

Dlatego Ruch Światło-Życie w swoim programie formacyjnym uwzględnia także przygotowanie liderów, którzy będą potrafili zatroszczyć się o odpowiednią oprawę muzyczną w parafii i podczas rekolekcji wakacyjnych.

Pragniemy, aby młodzież mająca predyspozycje muzyczne i wokalne mogła zdobyć formację liturgiczno-muzyczną i dzięki niej służyć w parafii i podczas rekolekcji wakacyjnych.

Na KAMUZO zapraszamy osoby po ONŻ II° formacji młodzieżowej oraz prowadzących schole i grupy muzyczne ze szkół ponadgimnazjalnych.

Koszt KAMUZO wynosi 280 zł. Jeśli dostrzega Ksiądz w swojej wspólnocie takie osoby, to prosimy o zachęcenie ich do udziału w KAMUZO i o ewentualną pomoc finansową.

Prosimy o dołożenie starań, aby w każdej parafii był animator muzyczny po KAMUZO.

>> Zgłoszenia na KODA i KAMUZO wraz z zaliczką w wysokości 150 zł należy złożyć do 11 stycznia 2017 r. w Diecezjalnym Centrum Służby Liturgicznej i Ruchu Światło-Życie, (czynne: wtorki i środy w godz. 10.00-16.00, kontakt telefoniczny: s. Anna - +48 668 779 257)

>> Na wszystkie spotkania młodzież zabiera: Pismo Święte, śpiwór, małą poduszkę i miękkie obuwie. Chłopcy – alby, a uczestniczący KAMUZO – instrumenty muzyczne i śpiewniki.

Moderatorzy Diecezjalni

ks. Grzegorz Lipiec