VI. Internetowy Konkurs Bożonarodzeniowy PDF Drukuj Email

VI. Internetowy Konkurs Bożonarodzeniowy

na najładniejszą i najciekawszą szopkę Diecezji Radomskiej

Święta Bożego Narodzenia to czas naszego wyznania wiary w Jezusa Chrystusa, który „za sprawą Ducha Świętego przyjął ciało z Maryi Dziewicy, i stał się człowiekiem”. Wyrazem naszej wiary są m.in. dekoracje naszych kościołów, popularnie zwane „szopkami bożonarodzeniowymi”.

Zapraszamy do wzięcia udziału w VI. edycji Internetowego Konkursu Bożonarodzeniowego na najładniejszą i najciekawszą szopkę Diecezji Radomskiej.

Zdjęcia prezentujące szopki bożonarodzeniowe należy przesłać do 29 stycznia 2017 r. na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Przyjmujemy 3 zdjęcia danej dekoracji; format zdjęcia dowolny. Prosimy również o podanie krótkiego opisu zawierającego informacje o:

- kościele lub miejscu, gdzie wykonano zdjęcie,

- „budowniczych” dekoracji,

- oraz imię i nazwisko Autora zdjęć.

Na stronie Portalu Diecezji Radomskiej (www.diecezja.radom.pl) zostanie założona GALERIA tegorocznych dekoracji bożonarodzeniowych. Zdjęcia będzie też można oglądać na facebook’owym profilu diecezji (www.facebook.com/diecezjaradom), gdzie poprzez kliknięcie „Lubię to” można dokonać oceny.

Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 2 lutego 2017 r.

ks. Stanisław Piekielnik

(Portal Diecezji Radomskiej)