Szkolenie dla kierujących ruchem PDF Drukuj Email

Bardzo serdecznie zapraszam na szkolenie dla kierujących ruchem, które odbędzie się 22 lipca 2017 roku /sobota/ od godz. 9.00, ul. Starokrakowska 144 w Radomiu, tych wszystkich, którzy wpisani są na listę WORD w Radomiu.

Wszystkich, którzy nie zostali zapisani, bo nie przesłali pełnych danych /imię i nazwisko, PESEL, dokładny adres/ lub zgłosili się zbyt późno, proszę o zapisanie się na kolejne szkolenie, które będzie w czwartek, 3 sierpnia 2017 roku, od godz. 9.00.

Zapisy proszę kierować na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z potwierdzeniem tel. 790 605 800.

Z pamięcią w modlitwie

Ks. Mirosław Kszczot