Pielgrzymka Bankowców na Jasną Górę PDF Drukuj Email

20.00 – Msza święta w Kaplicy Cudownego Obrazu dla Organizatorów

21.00 – Apel Jasnogórski

21.45–22.30 – czuwanie modlitewne w Kaplicy Cudownego Obrazu

22.30 – Msza święta w Kaplicy Cudownego Obrazu dla grup, które przyjadą z Polski, a następnie czuwanie modlitewne w Kaplicy Cudownego Obrazu

4.30 – dnia następnego (grupy chętne prowadzić modlitewne czuwanie prosimy o kontakt)

13 maja (sobota)

6.00 – Odsłonięcie Cudownego Obrazu, Msza święta

9.55–10.15 – Jutrznia na Szczycie jasnogórskim

10.15 – Konferencja duchowa

11.00 – Szczyt Jasnogórski, Msza święta w intencji wszystkich Pielgrzymów i ich Rodzin. Przewodniczy Abp Stanisław Budzik

12.50 – Nabożeństwo Drogi krzyżowej na Wałach Jasnogórskich – Lublin

14.30 – Modlitwa na zakończenie Pielgrzymki w Kaplicy Cudownego Obrazu – Lublin

INFORMACJE

- Sekretariat znajduje się dwu oznakowanych miejscach: aula Pawła VI (dziedziniec przed bazyliką) oraz plac przed szczytem jasnogórskim.

- Pielgrzymi otrzymają śpiewnik i znaczek pielgrzymki, sugerowana ofiara na pielgrzymkę 10 zł.

- Pielgrzymi proszeni są w tym roku o dary ołtarza w postaci: ornat zielony, fioletowy lub koloru złotego, kapa liturgiczna koloru fioletowego lub złotego, komża liturgiczna w wymiarze 170, 176, 182, alby liturgiczne w wymiarze 170, 176,182, 188. Każdy z tych sugerowanych darów ołtarza (nawet pomnożony) będzie cenny i potrzebny.

- Osoby niosące dar Ołtarza zgłaszamy w sekretariacie pielgrzymki.

Kontakt:

Joanna Zakaszewska, tel. +48 696 408 887

ks. Ryszard Podpora, tel. +48 501 366 112

www: http://bankowcy.idw.info.pl/

Organizator: Duszpasterstwo Bankowców z Lublina obchodzące 20-lecie istnienia

Do pobrania: Ulotka z zaproszeniem i programem (PDF)