Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki „cookies” (tzw. „ciasteczka”).

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących „cookies” oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Więcej o plikach „cookies” oraz jak je wyłączyć: Informacja o plikach cookies / Polityka cookies

RSS:
PDF Drukuj Email

Zmiany personalne dokonane przez Biskupa Henryka Tomasika w czerwcu 2014 r.:

 

1. Zmiany proboszczowskie

Ks. Jan Adacha – zmiana: z parafii pw. św. Wawrzyńca w Lipie do parafii pw. św. Wawrzyńca w Niekłaniu

Ks. Piotr Mucha – zmiana: z parafii pw. św. Wawrzyńca w Niekłaniu do parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Rzucowie

Ks. Wojciech Tyburcy – zmiana: z parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Rzucowie do parafii pw. św. Maksymiliana w Pionkach

 

Ks. Andrzej Kuleta – mianowany administratorem parafii pw. św. Szczepana w Skrzynnie; zwolniony ze stanowiska proboszcza parafii pw. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ruskim Brodzie

Ks. Tomasz Waśkiewicz – mianowany proboszczem pw. św. Wawrzyńca w Lipie; zwolniony ze stanowiska wikariusza parafii pw. Świętej Rodziny z Radomiu

Ks. Krzysztof Sieczka – mianowany proboszczem do parafii pw. św. Rocha w Mroczkowie; zwolniony ze stanowiska wikariusza parafii pw. Chrystusa Odkupiciela w Końskich

Ks. Sylwester Dętkowski – mianowany proboszczem parafii pw. św. Stanisława bp. i m. w Kostrzyniu, zwolniony ze stanowiska wikariusza parafii Chrystusa Odkupiciela w Końskich

Ks. Witold Witasek – mianowany proboszczem parafii pw. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ruskim Brodzie; zwolniony ze stanowiska wikariusza parafii pw. św. Zygmunta w Szydłowcu

 

Ks. Stanisław Celej – przyjęcie rezygnacji ze stanowiska proboszcza parafii św. Maksymiliana w Pionkach

Ks. Antoni Kochanowski – przyjęcie rezygnacji ze stanowiska proboszcza parafii pw. św. Rocha w Mroczkowie

Ks. Jarosław Jędrzejewski – zwolniony ze stanowiska proboszcza parafii pw. św. Stanisława bp. i m. w Kostrzyniu

 

=============================

 

2. Zmiany wikariuszowskie

A. Neprezbiterzy

Ks. Michał Bartosiak – parafia pw. Św. Jakuba Ap. w Skaryszewie

Ks. Łukasz Bociek – parafia pw. Nawiedzenia NMP w Garbatce

Ks. Marcin Cabaj – parafia pw. Św. Judy Tadeusza w Starachowicach

Ks. Marcin Chebdowski – parafia pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Starachowicach

Ks. Marcin Dobek – parafia pw. Św. Marcina w Tomaszowie Maz.

Ks. Kamil Florczak – parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Starachowicach

Ks. Jakub Gorczyca – parafia pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Radomiu

Ks. Marcin Gregiel – parafia pw. Św. Piotra w Radomiu

Ks. Marcin Pietras – Dzieło Nowego Tysiąclecia (*)

Ks. Daniel Reguła – parafia pw. Św. Urszuli w Radomiu

Ks. Marcin Wojciechowski – parafia pw. Św. Mikołaja w Żarnowie

 

B. Księża wikariusze

Ks. Tomasz Adacha – z parafii pw. św. Wawrzyńca w Lipie do parafii pw. św. Wawrzyńca w Niekłaniu

Ks. Krzysztof Andaś – z parafii pw. Opieki św. Józefa w Jedlni Letnisko do parafii pw. św. Katarzyny w Wieniawie

Ks. Jan Chudyba – z parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Tczowie do parafii pw. św. Stanisława bp. i m. w Wierzbicy

Ks. Marcin Cieślik – z parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Małęczynie do parafii św. św. Maksymiliana w Radomiu

Ks. Sylwester Cieślik – z parafii pw. św. Szczepana w Skrzynnie do parafii pw. św. Wawrzyńca w Niekłaniu

Ks. Piotr Czaja – z parafii pw. NMP Nieustającej Pomocy w Tomaszowie Mazowieckim do parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Ciepielowie

Ks. Arkadiusz Czupryński – z parafii pw. św. Maksymiliana w Radomiu do parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Małęczynie

Ks. Dominik Dryja – z parafii pw. św. Jana Chrzciciela i św. Stanisława Kostki w Mniszku do parafii pw. Opieki św. Józefa w Jedlni Letnisko

Ks. Krzysztof Dziuba – z parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Ciepielowie do parafii pw. Zwiastowania NMP w Nowym Kazanowie

Ks. Dominik Frączek – z parafii pw. św. Stanisława bp. i m. w Wierzbicy do parafii pw. MB Częstochowskiej w Radomiu

Ks. Dariusz Gałek – z parafii pw. Matki Odkupiciela w Radomiu do parafii pw. św. Bartłomieja w Opocznie

Ks. Łukasz Gospodarczyk – z parafii pw. św. Maksymiliana w Pionkach do parafii pw. św. Jana Chrzciciela i św. Stanisława Kostki w Mniszku

Ks. Paweł Górowski – z parafii pw. św. Judy Tadeusza w Starachowicach do parafii pw. Opieki św. Józefa w Jedlni Letnisko

Ks. Rajmund Grzyb – z parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Radomiu do parafii pw. Świętej Trójcy w Lipsku n. Wisłą

Ks. Przemysław Ilnicki – z parafii pw. św. Wawrzyńca w Niekłaniu do parafii pw. św. św. Apostołów Piotra i Pawła w Radoszycach

Ks. Karol Janus – z parafii pw. Opieki św. Józefa w Jedlni Letnisko do parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Przysusze

Ks. Wojciech Jaworski – z parafii pw. MB Częstochowskiej w Radomiu do parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Magnuszewie

Ks. Sylwester Jończyk – z parafii pw. św. Bartłomieja w Opocznie do parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Tczowie

Ks. Tomasz Jurzyński – z parafii pw. Świętej Trójcy w Grabowie n. Pilicą do parafii pw. św. Bartłomieja w Opocznie (rezydent)

Ks. Krzysztof Kania – z parafii pw. św. Piotra w Radomiu do parafii pw. św. Józefa w Skarżysku-Kamiennej

Ks. Sebastian Kijak – z parafii pw. św. Jadwigi Śląskiej w Odrzywole do parafii pw. św. Jana w Radomiu

Ks. Robert Kotowski – z parafii pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Radomiu do parafii pw. Świętego Krzyża w Kozienicach

Ks. Stanisław Krawczyk – z parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Starachowicach do parafii pw. św. Doroty w Petrykozach

Ks. Paweł Laskowski – z parafii pw. Zwiastowania NMP w Nowym Kazanowie do parafii pw. Świętej Trójcy w Grabowie n. Pilicą

Ks. Marcin Marchewka – z parafii pw. św. Jakuba Apostoła w Skaryszewie do parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Skarżyska-Kamiennej

Ks. Jacek Maroszek – z parafii pw. św. Marcina w Tomaszowie Mazowieckim do parafii pw. Chrystusa Odkupiciela w Końskich

Ks. Robert Matysiak – z parafii pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Kuczkach do parafii pw. Chrystusa Króla w Radomiu

Ks. Mariusz Molenda – z parafii pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Radomia do parafii pw. Chrystusa Odkupiciela w Końskich

Ks. Mariusz Morawski – z parafii pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Gowarczowie do parafii pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Kuczkach

Ks. Wiktor Nowiński – z parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Iłży do parafii pw. św. Idziego w Suchej

Ks. Marek Osica – z parafii pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Skarżysku-Kamiennej do parafii pw. Nawiedzenia NMP w Opocznie

Ks. Norbert Piwnik – z parafii pw. Nawiedzenia NMP w Opocznie do parafii pw. św. Jana Nepomucena w Przysusze

Ks. Piotr Popis (jun.) – z parafii pw. św. Idziego w Suchej do parafii pw. św. Szczepana w Skrzynnie

Ks. Mariusz Przybycień – z parafii pw. św. św. Apostołów Piotra i Pawła w Radoszycach do parafii pw. św. Mikołaja w Końskich

Ks. Robert Seweryn – z parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Magnuszewie do parafii pw. NMP Nieustającej Pomocy w Tomaszowie Mazowieckim

Ks. Norbert Skawiński – z parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Skarżysku-Kamiennej do parafii pw. św. Zygmunta w Szydłowcu

Ks. Piotr Skowroński – z parafii pw. św. Jana Nepomucena w Przysusze do parafii pw. św. Mikołaja w Końskich

Ks. Piotr Sowiński – z parafii pw. św. Mikołaja w Końskich do parafii pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Gowarczowie

Ks. Marek Strzępek – z parafii pw. MB Miłosierdzia w Radomiu do parafii pw. św. Jadwigi Śląskiej w Odrzywole

Ks. Tomasz Sztandera – z parafii pw. św. Mikołaja w Końskich do parafii pw. św. Barbary w Pionkach

Ks. Grzegorz Świercz – z parafii w Skarżysku-Kamiennej do parafii pw. św. Małgorzaty w Chybicach

Ks. Krzysztof Wabik – z parafii pw. Chrystusa Króla w Radomiu do parafii pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Radomiu

Ks. Piotr Wołąkiewicz – z parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Starachowicach do parafii  MB Miłosierdzia w Radomiu

Ks. Marcin Wójtowicz – z parafii pw. św. Doroty w Petrykozach do parafii pw. św. Rodziny w Radomiu

Ks. Sławomir Ziółek – z parafii pw. Świętej Trójcy w Lipsku n. Wisłą do parafii pw. Opieki NMP w Radomiu (katedra)

 

3. Inne zmiany:

Ks. Maciej Będziński – oddelegowany do pracy w Papieskich Dziełach Misyjnych; zwolniony ze stanowiska wikariusza parafii pw. Nawiedzenia NMP w Garbatce;

Ks. Damian Drabikowski – mianowany wicedyrektorem Caritas Diecezji Radomskiej; zwolniony ze stanowiska wikariusza parafii pw. św. Mikołaja w Żarnowie

Ks. Robert Ciekanowski – wyjazd do pracy we Włoszech; zwolniony ze stanowiska wikariusza parafii św. Jana w Radomiu,

Ks. Piotr Popis (sen.) – skierowany do Centrum Formacji Misyjnej (przygotowanie do misji); zwolniony ze stanowiska wikariusza parafii św. Barbary w Pionkach

 

Msze Św. - gdzie, kiedy?

 
Miejscowość

Godzina

Dzień tygodnia

Parafie na stronach www

 

Galeria Foto

 
© 2017 Diecezja Radomska.
Kuria Diecezji Radomskiej ul. Malczewskiego 1; 26-600 Radom
Kontakt z administratorem
PODZIEL SIĘ CIEKAWYMI INFORMACJAMI
Powered by CHABER