Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki „cookies” (tzw. „ciasteczka”).

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących „cookies” oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Więcej o plikach „cookies” oraz jak je wyłączyć: Informacja o plikach cookies / Polityka cookies

RSS:
PDF Drukuj Email

Zmiany personalne dokonane przez Biskupa Henryka Tomasika w lipcu i czerwcu 2014 r.:

 

1. Zmiany proboszczowskie


Lipiec 2014

Ks. Zbigniew Skorża (jun.) – zwolniony ze stanowiska proboszcza parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Jasieńcu Soleckim; urlop zdrowotny

Ks. Dariusz Czajkowski – zmiana: z parafii pw. św. Mikołaja bpa w Zemborzynie do parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Jasieńcu Soleckim

 

Sierpień 2014

Ks. Robert Szewczyk – mianowany proboszczem do parafii pw. św. Mikołaja bpa w Zemborzynie; zwolniony ze stanowiska wikariusza parafii pw. Św. Andrzeja Apostoła w Suchedniowie

Ks. Stanisław Piękoś – przyjęcie rezygnacji ze stanowiska proboszcza parafii pw. św. Marii Magdaleny w Łęgonicach Małych; urlop zdrowotny

Ks. Tadeusz Żak – mianowany proboszczem do parafii pw. św. Marii Magdaleny w Łęgonicach Małych; zwolniony ze stanowiska wikariusza parafii pw. Św. Anny w Bedlnie

Ks. Wiesław Koseła – przyjęcie rezygnacji ze stanowiska proboszcza parafii pw. Chrystusa Odkupiciela w Końskich

Ks. Artur Kowalczyk – zmiana: z parafii pw. Zesłania Ducha Świętego w Zwoleniu do parafii pw. Chrystusa Odkupiciela w Końskich

 

====================

 

2. Zmiany wikariuszowskie

 

Sierpień 2014

Ks. Marcin Pietras – mianowany wikariuszem parafii pw. Św. Mikołaja Bpa w Jedlni

Ks. Rafał Grzywacz – z parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Majdowie do parafii pw. Św. Stanisława bp. m. w Chlewiskach

Ks. Łukasz Białas  – z parafii pw. Św. Barbary w Krasnej do parafii pw. Św. Bartłomieja w Opocznie

Ks. Łukasz Zieliński – z parafii pw. Św. Brata Alberta w Starachowicach do parafii pw. Matki Odkupiciela w Radomiu

Ks. Robert Kryczka – z parafii pw. Św. Piotra w Radomiu do parafii pw. Św. Brata Alberta w Starachowicach

Ks. Łukasz Filipkowski – z parafii pw. MB Różańcowej w Bielisze do parafii pw. Św. Piotra w Radomiu

Ks. Daniel Natorski – z parafii pw. Św. Stanisława bp. m. w Wierzbicy do parafii pw. MB Różańcowej w Bielisze

Ks. Krzysztof Bochniak – z parafii pw. Św. Mikołaja Bpa w Jedlni do parafii pw. Św. Stanisława bp. m. w Wierzbicy

Ks. Marcin Zarzycki – z parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Opocznie do parafii pw. Chrystusa Odkupiciela w Końskich

Ks. Marcin Sajnóg – mianowany wikariuszem parafii pw. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Radomiu

Ks. Łukasz Sypuła – z parafii pw. Św. Stanisława bp. m. w Chlewiskach do parafii pw. Św. Barbary w Krasnej

Ks. Sylwester Gula – zwolniony z parafii pw. Św. Wawrzyńca w Głowaczowie; urlop

 

====================

 

Inne nominacje:

Lipiec

Ks. Marek Migocki – mianowany kanonikiem honorowym Kapituły Ostrobramskiej w Skarżysku-Kam.

Sierpień

Ks. Zbigniew Stanios – mianowany kanonikiem honorowym Kapituły Ostrobramskiej w Skarżysku-Kam.

 

Msze Św. - gdzie, kiedy?

 
Miejscowość

Godzina

Dzień tygodnia

Galeria Foto

 
© 2017 Diecezja Radomska.
Kuria Diecezji Radomskiej ul. Malczewskiego 1; 26-600 Radom
Kontakt z administratorem
PODZIEL SIĘ CIEKAWYMI INFORMACJAMI
Powered by CHABER