Rekolekcje kapłańskie w roku 2017 PDF Drukuj Email

Przypominając o obowiązku corocznych ćwiczeń duchowych, bardzo serdecznie zapraszamy Czcigodnych Księży do udziału w rekolekcjach kapłańskich.

Niestety w związku z remontem dachu w Wyższym Seminarium Duchownym nie będzie rekolekcji, które tu odbywały się zawsze na początku wakacji. Oto pozostałe terminy rekolekcji w naszej diecezji:

KAŁKÓW – 28-30 sierpnia – o. Kazimierz Śnieg OFMCap z Lublina

CZARNA – 18-20 – września – ks. Sławomir Grochalak SAC

TURNO – 6-8 listopada – bp Michał Janocha z Warszawy

STUDZIANNA – 20-23 listopada – ks. prof. dr hab. Jan Przybyłowski.

Bardzo prosimy, aby zaplanować czas na rekolekcje i pomóc współpracownikom, aby zaplanowali je tak, aby były one stacjonarne z pożytkiem dla duszy i dla wiernych, którym służymy.

Bp Piotr Turzyński