Galeria PDF Drukuj Email

W GALERII pragniemy zamieścić zdjęcia i materiały przede wszystkim z wizyty Jana Pawła II w Radomiu - w roku beatyfikacji i 20. rocznicy pobytu w naszym Mieście.

Zachęcamy więc do przysyłania skanów zdjęć i pamiątek (np. znaczki, proporczyki, wejściówki do sektorów, bilety, śpiewniki, etc.) z tej szczególnej wizyty (z informacją o możliwości ich publikacji). Można je wysyłać na adresy:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Są już pierwsze zdjęcia. Do obejrzenia [TU]

Zamieszczone już zdjęcia otrzymaliśmy m.in. ks. Krzysztofa Badeńskiego (nr-y: 04 i 12-25).

Bezpośrednie połączenie z miejscem gdzie spoczywa ciało bł. Jana Pawła II:

Oto widok na Plac Św. Piotra w Rzymie po beatyfikacji Jana Pawła II: