Kurs pastoralno-liturgiczny dla fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego

Wydział ds. Środków Społecznego Przekazu Kurii Diecezji Radomskiej zaprasza na Kurs pastoralno-liturgiczny dla fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które pragną dokumentować celebracje liturgiczne.

Kurs odbędzie się w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu (ul. Młyńska 23/25) w sobotę, 10 marca 2018 r. od 9.00 do 14.00.

Rejestracja:

Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (do pobrania w wersji DOC – poniżej) i przesłać go do organizatora kursu jedną z wybranych metod do 1 marca 2018 roku:

• poczta elektroniczna:
  • poczta tradycyjna:
    • Kuria Diecezji Radomskiej, ul. Malczewskiego 1, 26-610 Radom
      z dopiskiem: „Kurs dla fotografów”
  • osobiście – kopertę ze zgłoszeniem można zostawić:
    • w budynku Kurii Diecezji Radomskiej (ul. Malczewskiego 1) w Wydziale Katechetycznym (parter)
    • bądź w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu (furta; ul. Młyńska 23/25)

Do zgłoszenia prosimy dołączyć zdjęcie formatu legitymacyjnego (wymiary: 35×45 mm; rozmiar w pliku graficznego: 413×531 pikseli przy 300dpi) opisane imieniem i nazwiskiem. Prócz podania podstawowych danych osobowych (potrzebnych do wystawienia zaświadczenia i przygotowania identyfikatora), prosimy o sygnowanie formularza podpisem księdza proboszcza i pieczęcią parafii zamieszkania Kursanta lub parafii na terenie której działa firma.

Więcej informacji:

Obowiązujące przepisy liturgiczne wymagają ukończenia takiego kursu przez osoby (fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego), które pragną dokumentować celebracje liturgiczne.

W kursie mogą brać udział wierni również spoza Diecezji Radomskiej.

Dokumenty potwierdzające ukończenie kursu są ważne bezterminowo i można się nimi posługiwać także poza granicami diecezji radomskiej.

Icon

Kurs dla fotografów - formularz 20.20 KB 43 downloads