XVI Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne „Witaj nasz Królu”

Zapraszamy na XVI. edycję Warsztatów Liturgiczno-Muzycznych do Skarżyska Kam. – parafia OO. Franciszkanów. Warsztaty odbędą się od 26 do 28 stycznia 2018 r.

Tematem tej edycji warsztatów będzie przede wszystkim tajemnica Bożego Wcielenia, a więc kolędy, ale nie tylko… Będzie to również czas świętowania wspomnienia liturgicznego Założyciela Sióstr Eucharystek – bł. Jerzego Matulewicza.

Warsztaty poprowadzą:

• Paweł Bębenek,
  • Hubert Kowalski,
  • Jakub Tomalak
  • Ks. Grzegorz Mączka.

Warsztaty rozpoczną się w piątek o godz. 15.00 na Świetlicy Franciszkańskiej ul. Rynek 64, w sobotę będą trwały cały dzień w godz. 8.30 – 21.00, w niedzielę od godz. 8.00. O godz. 12.00 będzie uroczysta Eucharystia, a o godz. 16.30 koncert kolęd w wykonaniu uczestników zakończy warsztaty.

Warto zabrać ze sobą ołówek i wodę. Kawa, herbata i małe co nieco zapewnione są przez organizatorów podczas przerw.

Koszt: 70 zł. Jeśli ktoś nie może wpłacić całej kwoty, a ma pragnienie uczestnictwa, składa ofiarę dobrowolną.

Można zamówić obiad w sobotę i niedzielę: I danie: 5 zł, II danie 10 zł, I + II danie: 15 zł

Istnieje możliwość noclegu:

• Dom Pielgrzyma w Ostrej Bramie ul. Wileńska 34a, tel. 501 538 799, ostrobramska@wp.pl, www.ostrobramska.pl (każdy załatwia sobie sam – powołać się na s. Małgorzatę i udział w warsztatach)
  • u parafian (należy zgłosić u s. Małgorzaty)

Bardzo prosimy o odpowiedzialne zgłaszanie swojego uczestnictwa, a w przypadku niemożliwości wzięcia udziału o wcześniejsze poinformowanie.

Zgłoszenie (do 22 stycznia) można złożyć w jeden z wymienionych poniżej sposobów:

Wiadomość mailowa lub smsowa powinna zawierać następujące dane:

• Imię, nazwisko, wiek, adres
  • Telefon kontaktowy
  • Adres e-mailowy
  • Informację o potrzebie zapewnienia noclegu u parafian (piątek/sobota, sobota/niedziela)
  • Informację o chęci zamówienia obiadu (sobota, niedziela; ilość dań)
  • Instrumentaliści podają instrument na jakim grają.

Osoby niepełnoletnie potrzebują pisemnej zgody rodziców, którą należy przywieźć na warsztaty.

Szczegółowych informacji udziela: