Księgarnia Św. Kazimierza

ul. J. Malczewskiego 1

26-600 Radom

Istniejemy w Radomiu od 2000 roku.

Mieścimy się w budynku Kurii Diecezjalnej przy ulicy Malczewskiego 1 w Radomiu.

Jesteśmy księgarnią katolicką, współpracujemy z licznymi wydawnictwami i hurtowniami artykułów religijnych.

Służymy pomocą w pogłębianiu wiary i świadomości religijnej. Przybliżamy moralną i społeczną naukę oraz ewangelizacyjną misję Kościoła.

Korzystamy z opieki merytorycznej i konsultacji teologiczno-prawnej osób duchownych.

Posiadamy w stałej ofercie różnorodne wydania Pisma Świętego, nauczanie Kościoła, modlitewniki, poradniki duchowe oraz książki o tematyce religijnej (m.in. powieści, literaturę dla młodzieży i dzieci, biografie), przewodniki wychowawcze, albumy, poradniki kulinarne, kalendarze i prasę katolicką.

Dewocjonalia, pamiątki religijne, obrazy, figury, różańce i inne przedmioty związane z życiem religijnym to ważny dział naszej księgarni.

Księżom, parafiom, ruchom religijnym dajemy obfitą możliwość zaopatrzenia się w szaty, księgi liturgiczne i pomoce duszpasterskie.

Z naszej oferty korzystają duchowni i świeccy.

Katechetom i uczniom polecamy podręczniki katechetyczne i zeszyty ćwiczeń oraz pomoce dydaktyczne przydatne w nauczaniu religii. Jesteśmy głównym miejscem dystrybucji katechizmów obowiązujących na terenie Diecezji Radomskiej. Oferujemy najkorzystniejsze warunki zakupu katechizmów i ćwiczeniówek do katechezy.

Proponujemy promocyjną sprzedaż wybranych artykułów.

Księgarnia św. Kazimierza stała się rozpoznawalnym punktem na mapie miasta i diecezji. Naszym dobrem i reklamą są zadowoleni klienci.

Dziękujemy za okazywane zaufanie i korzystanie z naszych usług.

Nieustannie podnosimy jakość, by sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów.

Zakupów można dokonywać osobiście, jak i również składając zamówienia telefoniczne, drogą elektroniczną lub listownie.

Staramy się o umożliwienie sprzedaży internetowej i płatności elektronicznych.

Zapraszamy do zakupów w Księgarni Św. Kazimierza.

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 9.00 – 17.00