Teatralia po raz ósmy PDF Drukuj Email

Od 20 do 21 czerwca potrwają w Wierzbicy tegoroczne Teatralia, czyli Przegląd Teatrów Parafialnych Diecezji Radomskiej pamięci bł. Jana Pawła II. Ósma już edycja przeglądu odbywa się w Gminnym Ośrodku Kultury w Wierzbicy.

Wczoraj, przy pełnej widowni, można było zobaczyć komedię "Poskromienie złośnicy" w opracowaniu teatru z LO w Szydłowcu oraz "Święconkę" teatru Koła Gospodyń Wiejskich z Polan k. Wierzbicy. Natomiast dziś wystąpi teatr "Cymes" z Mirowa w spektaklu "W głębi duszy". Organizatorem i pomysłodawcą Teatraliów jest ks. Tomasz Pastuszka.

Relacja Magdaleny Gliszczyńskiej z Radia PLUS Radom:

Patronem imprezy jest Portal Diecezji Radomskiej.

Przygotowali: xsp / www.diecezja.radom.pl i mg / Radio PLUS Radom