Policjanci u Ostrobramskiej PDF Drukuj Email

W niedzielę, 13 listopada br. w Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej w kończącym się Nadzwyczajnym Roku Miłosierdzia i Jubileuszowym Roku 1050. rocznicy Chrztu Polski odbyła się Pielgrzymka Pracowników Policji z naszej diecezji.

Mszy św. o godz. 14.30 przewodniczył Biskup Radomski Piotr Turzyński. W homilii mówił o niełatwej pracy policjanta, jaką jest służba. Na zakończenie Eucharystii Ksiądz Biskup zawierzył zgromadzonych opiece Matki Bożej Miłosierdzia.

Przygotowała: Agnieszka Polak / www.ostrobramska.pl