Szukamy najpiękniejszej PDF Drukuj Email

Wymownym znakiem Bożego Narodzenia są dekoracje świąteczne, wśród których szczególne miejsce ma bożonarodzeniowa szopka ustawiana w kościołach, kaplicach czy na rynkach miast. Zapraszamy do poszukiwania tej najładniejszej i najciekawszej w naszej diecezji i podzielenia się z nami. Rozpoczynamy szóstą edycję Internetowego Konkursu Bożonarodzeniowego.

Zdjęcia prezentujące szopki bożonarodzeniowe należy przesłać do 29 stycznia 2017 r. na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Przyjmujemy 3 zdjęcia danej dekoracji; format zdjęcia dowolny. Prosimy również o podanie krótkiego opisu zawierającego informacje o kościele lub miejscu, gdzie wykonano zdjęcie, „budowniczych” dekoracji oraz imię i nazwisko Autora zdjęć.

Na naszej stronie (www.diecezja.radom.pl) już działa GALERIA [kliknij] z tegorocznych dekoracji bożonarodzeniowych, która systematycznie będzie uzupełniana. Zdjęcia można też oglądać na facebook’owym profilu diecezji (www.facebook.com/diecezjaradom) i tu zachęcamy do oddania głosu na wybraną dekorację poprzez kliknięcie „Lubię to”.

Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 2 lutego 2017 r.

A tak wyglądały dekoracje w naszych kościołach w minionych latach:

BOŻE NARODZENIE 2014 [naciśnij zdjęcie]

BOŻE NARODZENIE 2013 [naciśnij zdjęcie]