"Galeria Wspomnień" na jubileusz diecezji PDF Drukuj Email

Radomska redakcja "Gościa Niedzielnego" zaprasza do wspólnego stworzenia rocznicowej galerii wspomnień.

- Czekamy na Wasze zdjęcia i wspomnienia. Będziemy je publikować w specjalnej rocznicowej galerii. Wspomnienie rozpoczynamy od galerii zdjęć bp. Edwarda Materskiego z naszego redakcyjnego archiwum i Archiwum Kurii Diecezji Radomskiej dołączonej do tego zaproszenia. – zaprasza ks. Zbigniew niemirski, redaktor naczelny radomskiego „Gościa Niedzielnego”.

Zdjęcia można przesyłać na adres redakcji: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub na profil facebookowy: www.facebook.com/goscradomski.

GALERIA: Bp Edward Materski, pierwszy biskup radomski [kliknij zdjęcie]

Zachęcamy do lektury artykułów podsumowujących 25 lat istnienia Diecezji Radomskiej:

- Ćwierćwiecze Kościoła radomskiego – Radosław Mizera / Radio Plus Radom

- Jubileusz diecezji i rocznica śmierci pasterza – ks. Z. Niemirski / Gość Niedzielny

- Radom jest konieczny – ks. Z. Niemirski / Gość Niedzielny

- Srebrny radomski Kościół Jakub Szczechowski / Radio Plus Radom