Jak robić zdjęcia w kościele? PDF Drukuj Email

Ponad 60 osób z diecezji radomskiej i spoza niej, w tym jedna Ukrainka, wzięło udział w „Kursie pastoralno-liturgicznym dla fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego w zakresie fotografowania i filmowania uroczystości religijnych w miejscach sakralnych”. Kurs zorganizował Wydział ds. Środków Społecznego Przekazu Kurii Diecezji Radomskiej.

Więcej: Marta Deka, Co wolno, a czego nie w kościele na stronie www.radom.gosc.pl

Zdjęcia: 1. Marta Deka / FOTO Gość; 2-3. xsp / www.diecezja.radom.pl