Droga nie dla „kanapowych ludzi” PDF Drukuj Email

Około 700 osób wyruszyło na nocną Ekstremalną Drogę Krzyżową. Wyruszyli z radomskiej katedry do Sanktuarium Matki Bożej w Skrzyńsku. Do wyboru przygotowano 5 tras o różnym stopniu trudności i długości (od 32 do 43 km).

Ekstremalna Droga Krzyżowa rozpoczęła się od Mszy św. w katedrze. Przewodniczył jej ks. Krzysztof Ćwiek, proboszcz parafii katedralnej. – Nie jesteście ludźmi kanapowymi – powiedział na początku Mszy Św.

Ks. Krzysztof Ćwiek o EDK:

GALERIA [kliknij]

xsp / www.diecezja.radom.pl