Koronacja Figury MB Fatimskiej PDF Drukuj Email

Z racji 100. rocznicy objawień Matki Bożej w Fatimie w parafii MB Miłosierdzia w Radomiu odbyły się Misje Fatimskie. Na ich zakończenie Bp Henryk Tomasik dokonał koronacji figury Matki Bożej Fatimskiej, a wcześniej do parafii zostały wprowadzone relikwie Bł. Pastuszków – Franciszka i Hiacynty.

Więcej: Marta Deka, Mamy być żywą koroną (www.radom.gosc.pl)

GALERIA [kliknij]

Zdjęcia: Marta Deka / FOTO Gość; ks. prał. Wiesław Taraska / parafia MB Miłosierdzia w Radomiu