MODLISZEWICE - Parafia pw. NMP Matki Kościoła

Niedziela i Święta: 08:00 , 11:00 , 12:00 ,
Święta zniesione: 08:00(17.00 zima), 18:00(17.00 zima),
Dni powszednie: 18:00(17.00 zima),

Rys historyczny: Sala katechetyczna w Modliszewicach powstała w latach siedemdziesią­tych XX w. staraniem ks. Józefa Barańskiego. Celebrowane w niej były raz w miesiącu, a potem w każdą niedzielę Msze Święte dla chorych. Był to dojazdowy punkt duszpasterski z parafii św. Mikołaja, a od 1984 r. z parafii Chrystusa Odkupiciela. Parafia została erygowana l sierpnia 1998 r. przez bp. Edwarda Materskiego.

Do parafii należą: Modliszewice

Czytelnia

Warning: Creating default object from empty value in /strona/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109