Współpraca PDF Drukuj Email

"Zapraszam do refleksji nad prawdami wiary, nad Ewangelią, życiem Kościoła. Zachęcam do rozważenia różnych wydarzeń, które pomogą nam lepiej rozumieć prawdę o Kościele, a także o naszym uczestnictwie w jego życiu, o udziale w życiu Chrystusowego Kościoła" - powiedział biskup Henryk Tomasik otwierając Portal Diecezji Radomskiej.

Na naszych stronach znajdziecie, Państwo, relacje z najważniejszych wydarzeń diecezjalnych i parafialnych, materiały duszpasterskie, zawsze aktualną bazę adresów parafii i instytucji kościelnych oraz wiele innych ważnych i przydatnych informacji.

Zachęcamy również do współpracy, aby poprzez internet krzewić wartości chrześcijańskie oraz budować prawdziwy obraz Chrystusowego Kościoła.

Jeśli chcielibyście umieścić baner Portalu Diecezji Radomskiej na swojej stronie - można go pobrać [TUTAJ - wersja 1] lub [TUTAJ - wersja "niebieska"] (= należy nacisnąć prawy klawisz myszy i wybrać: "Zapisz element docelowy jako jako...").

Informacje o chęci współpracy można przysyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Współpracujemy m.in. z:

- Radio PLUS Radom - radom.radioplus.pl