Wydarzenia

Informujemy, że zmarł śp. Tadeusz Sala (l. 80), Tata Księdza Zenona Sali, pracującego aktualnie we Francji.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek, 17 lutego 2017 r., o godz. 15.00, w parafii MB Królowej Polski w miejscowości Trzebiel (diecezja zielonogórsko-gorzowska).

Ks. Marek Fituch

------

Z powodu dużej odległości na pogrzeb śp. Tadeusza Sali, Taty Księdza Zenona Sali, informujemy, że 18 lutego, o godz. 17.00 będzie sprawowana Msza św. w intencji Zmarłego w parafii Chrystusa Kapłana (przy Seminarium Duchownym).

Ks. Marek Fituch

Czytelnia

Warning: Creating default object from empty value in /strona/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109