Czcigodni Księża

Drodzy Bracia i Siostry

W sobotę, 25 marca 2017 roku, w katedrze radomskiej, o godzinie 11.00, będziemy dziękować Panu Bogu za dwadzieścia pięć lat Diecezji Radomskiej. Naszym uroczystościom będzie przewodniczył Ksiądz Arcybiskup Wacław Depo, Metropolita Częstochowski.

W tym dniu rozpoczniemy także wielką modlitwę adoracyjno-wynagradzającą: Jerycho Różańcowe. Podejmujemy prośbę Matki Bożej skierowaną do świata podczas objawień w Fatimie. Pragniemy całą Diecezją wyznać wiarę w Bożą sprawiedliwość i składać wynagrodzenie za zło istniejące w świecie. Skierujemy do nieba także wspólną modlitwę o nawrócenie grzeszników.

Drodzy Bracia i Siostry, serdecznie zapraszam na tę uroczystość.

+ Henryk Tomasik

Biskup Radomski