Wydarzenia

Zapraszamy wszystkie grupy oazowe, schole, ministrantów i rodziny Domowego Kościoła na Rejonowe Dni Wspólnoty, które odbędą się w dniu 22 kwietnia 2017 r.

Prosimy Księży Moderatorów i opiekunów grup dziecięcych i młodzieżowych o pomoc w zorganizowaniu dojazdu i uczestnictwie w całym Dniu Wspólnoty, który jest bardzo ważnym elementem formacyjnym w Ruchu.

Rejonowe Dni Wspólnoty odbędą się w następujących miejscach:

> Rejon: Radom Północ – parafia pw. św. Kazimierza w Radomiu

> Rejon: Radom Południe – parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Makowcu