Wydarzenia

W dniu 19 maja 2017 r. (piątek) przypada wspomnienie liturgiczne Św. Iwo Helory z Bretanii, Patrona Prawników. Z tej okazji, w najbliższy piątek, w radomskiej katedrze, o godz. 18.00 Mszę Świętą w intencji prawników Diecezji Radomskiej odprawi Ksiądz Biskup Henryk Tomasik.

Do udziału we Mszy Świętej zapraszamy prawników wszystkich zawodów prawniczych, m.in. sędziów, prokuratorów, adwokatów, radców prawnych, komorników, jak również pracowników naukowych wyższych uczelni, pracowników administracji oraz inne osoby związane ze stosowaniem prawa, zarówno świeckiego, jak i kanonicznego.

Ks. Szymon Pikus