Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy w niedzielę, 23 lipca, do parafii w Skaryszewie na Mszę Świętą o godzinie 17.00, z racji uroczystości św. Jakuba Apostoła.

Szczególnie zapraszamy tych wszystkich, którzy pielgrzymowali do grobu św. Jakuba w Santiago de Compostela.

Kościół w Skaryszewie jest jedynym w naszej diecezji na pielgrzymim szlaku do Santiago. Do Skaryszewa możemy dojechać samochodem, rowerami lub dotrzeć pieszo. Dla chętnych, którzy pieszo chcą dotrzeć i doświadczyć klimatu "Camino" informujemy, że wyruszamy sprzed katedry o godzinie 11.00.

Serdecznie zapraszamy.

Rada Rycerzy Kolumba 15 216

Czytelnia

Warning: Creating default object from empty value in /strona/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109