Kalendarz wydarzeń

Sie
22
sob
Rejonowy Dzień Chorych w Sanktuarium w Wysokim Kole @ Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Wysokim Kole
Sie 22@10:00 – 15:30
Rejonowy Dzień Chorych w Sanktuarium w Wysokim Kole @ Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Wysokim Kole | Wysokie Koło | Mazowieckie | Polska

Co roku, w sierpniu, pielgrzymują do Wysokiego Koła ludzie chorzy z okolicznych dekanatów: Czarnoleskiego, Głowaczowskiego, Kozienickiego, Lipskiego, Pionkowskiego i Zwoleńskiego.

Zapraszamy serdecznie wszystkich na Rejonowy Dzień Chorych w sobotę, 22 sierpnia. Początek spotkania o godz. 10.00. O godz. 12.00 Msza Św. pod przewodnictwem Ks. Biskupa Adama Odzimka zakończona błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem na sposób Lourdzki.

Jeśli nawet, ze względu na obecną sytuację, nie będziemy organizowali przyjazdu autokarem /decyzja należy do księży/ to proszę o podanie informacji i zaproszenia o tym Dniu Chorych w ogłoszeniach, aby ci, którzy każdego roku przybywają, mogli dotrzeć własnym środkiem transportu.

  • UWAGA! Całość spotkania odbędzie się w kościele i będzie transmitowana drogą internetową. Msza Św. będzie sprawowana w kaplicy Cudownego Obrazu:

Ks. Szymon Mucha
Kustosz Sanktuarium

Sie
27
czw
Rekolekcje kapłańskie w Kałkowie-Godowie @ Eremy w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski w Kałkowie-Godowie
Sie 27 – Sie 29 całodniowy
Rekolekcje kapłańskie w Kałkowie-Godowie @ Eremy w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski w Kałkowie-Godowie | Pawłów | Świętokrzyskie | Polska

W dniach 27-29 sierpnia 2020 r. (czwartek-sobota) w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski w Kałkowie-Godowie w Ośrodku Rekolekcyjnym na Eremech odbywać się będą rekolekcje kapłańskie, które poprowadzi o. Krzysztof Kowalski OSPPE.

Rekolekcje rozpoczną się we czwartek 27 sierpnia, o godz. 10.00, a zakończą w sobotę 29 sierpnia, obiadem ok. godz. 13.30.

Zainteresowanych księży proszę o zgłaszanie się do sekretariatu Sanktuarium (telefonicznie +48 41 272 18 88)

Przy Sanktuarium istnieje możliwość zakwaterowania.

Serdecznie zapraszam

Ks. Zbigniew Stanios
Kustosz Sanktuarium