Kalendarz wydarzeń

Lis
3
wt
ODWOŁANE. Rekolekcje Kapłańskie w “Emaus” @ Ośrodek Edukacyjno-Charytatywny Diecezji Radomskiej “EMAUS” w Turnie
Lis 3@10:00 – Lis 5@14:00
ODWOŁANE. Rekolekcje Kapłańskie w "Emaus" @ Ośrodek Edukacyjno-Charytatywny Diecezji Radomskiej “EMAUS” w Turnie | Białobrzegi | Mazowieckie | Polska

Czcigodni Księża!

W tym dramatycznym czasie pandemii niestety mając na uwadze wszystkie ograniczenia i wymogi sanitarne rekolekcje, które miały być w naszym ośrodku Emaus w Turnie koło Białobrzegów, a zaplanowane były na następny tydzień od 3 do 5 listopada, zostały odwołane.

Niech nie zabraknie jednak czasu na modlitwę, adorację, refleksję i lekturę duchową.

Bp Piotr Turzyński


Serdecznie zapraszamy Czcigodnych Księży na Rekolekcje kapłańskie do Ośrodka “Emaus” w Turnie k/Białobrzegów.

Rekolekcje odbędą się w dniach od 3 do 5 listopada 2020 r. Początek rekolekcji we wtorek o godzinie 10.00, a zakończenie w czwartek obiadem.

Rekolekcje poprowadzi o. Wit Chlondowski OFM, doktor teologii dogmatycznej KUL, gwardian, definitor, prowincjalny sekretarz ewangelizacji i misji oraz animator ewangelizacji, wykładowca WSD, duszpasterz Szkoły Nowej Ewangelizacji „Zacheusz”, ojciec duchowny duchowieństwa rejonu cieszyńskiego diecezji bielsko-żywieckiej.

  • Zgłoszenia na rekolekcje przyjmowane są:
    • telefonicznie: +48 48 613 24 44,+48 695 773 916 w godzinach od 9.00 do 16.00
    • pocztą elektroniczną: biuro@emausturno.pl

Prosimy Księży o zabranie ze sobą na rekolekcje alby i stuły.

Lis
18
śr
Rekolekcje Kapłańskie w Centrum “Arka”
Lis 18 – Lis 20 całodniowy
Rekolekcje Kapłańskie w Centrum "Arka"

Serdecznie zapraszamy Czcigodnych Księży na rekolekcje kapłańskie do Centrum “Arka” w Radomiu. Rekolekcje odbędą się w dniach od 18 do 20 listopada br. Początek rekolekcji w środę, o godz. 9.00, a zakończenie w piątek obiadem.

Rekolekcje poprowadzi o. Waldemar Sojka CSsR, rekolekcjonista i misjonarz przygotowujący parafie do Intronizacji Serca Pana Jezusa. Rekolekcje są skierowane do księży prowadzących w parafii grupy intronizacyjne oraz do kapłanów pragnących poznać Dzieło Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Po zakończeniu rekolekcji kapłańskich, w piątek, o godz. 16.00, rozpoczną się 3-dniowe rekolekcje dla świeckich członków parafialnych grup intronizacyjnych naszej diecezji oraz dla świeckich pragnących poznać Dzieło Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zarówno dla księży jak i dla świeckich (we wskazanych terminach), będzie możliwość rezerwacji noclegu.

Zgłoszenia na rekolekcje proszę kierować pod nr tel. +48 608 542 236 w godzinach od 13.00 do 23.00.

Prosimy Księży o zabranie ze sobą na rekolekcje alby i stuły.

Ks. Dariusz Sałek
Opiekun Diecezjalny
Wspólnot dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa