Prośba o modlitwę i przekazywanie pamiątek po ks. Kotlarzu

Ks. prał. Edward Poniewierski prosi o nadsyłanie pamiątek po ks. Kotlarzu oraz świadectwa na jego temat. Zachęca również do modlitwy w intencji procesu i za wstawiennictwem Sługi Bożego.

– Zwracam się z serdeczną prośbą do wszystkich, którzy posiadają różnorodne pamiątki po ks. Romanie Kotlarzu o ich przekazanie lub udostępnienie na moje ręce w Kurii Diecezji Radomskiej. Podobnie gdyby ktoś chciał się podzielić swoimi wspomnieniami związanymi ze Sługą Bożym. Zachęcam wszystkich do modlitwy o rychłą beatyfikację ks. Kotlarza i za jego wstawiennictwem – prosi ks. prał. Edward Poniewieski, postulator w procesie beatyfikacyjnym Sługi Bożego ks. Romana Kotlarza.

Ks. prał. Edward Poniewierski:

Kontakt z Biurem Postulacji procesu beatyfikacyjnego:

Biuro Postulacji
Kuria Diecezji Radomskiej

ul. Malczewskiego 1, PL 26-600 Radom

T: +48 48 340 62 00
E: postulator@wp.pl

Zachęcamy do zapoznania się z życiorysem Sługi Bożego ks. Romana Kotlarza. Autoryzowany tekst znajduje się >>TU<<.

Modlitwa o wyproszenie łask za przyczyną Sługi Bożego – >>TU<<