Ekstremalna Droga Krzyżowa – Radom -> Skrzyńsko

W tym roku Ekstremalna Droga Krzyżowa już po raz czwarty odbędzie się na trasie Radom-Skrzyńsko.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podjąć trud i razem z nami spotkać Boga w nocnej ciszy i skupieniu. To propozycja dla tych, którzy nie boją się wyzwań, lubią przekraczać własne granice, chcą zmieniać życie.

Jeżeli chcesz przeżyć „rekolekcje w pigułce”, wyjść ze sfery swojego komfortu to dołącz do nas!

„Musi być pod górę, ciężko, w nocy, ma boleć i dopiero wtedy zaczyna się modlitwa” – mówi ks. Jacek Wiosna Stryczek, który wraz mężczyznami z Męskiej Strony Rzeczywistości wymyślił EDK. EDK odbywa się od 2009 roku.

W tym roku EDK w Radomiu rozpoczniemy w piątek, 23 marca 2018 od Mszy św. w katedrze o 19.00. Eucharystii przewodniczył będzie Bp Piotr Turzyński. Po niej następuje wymarsz na jedną z pięciu tras:

• Czerwona, św. Jadwigi Królowej (49 km)
  • Niebieska, św. Michała Archanioła (46 km)
  • Czarna, św. ojca Pio (47 km)
  • Biało-czerwona, im. ks. Romana Kotlarza (50 km)
  • Żółta, św. Klary (42 km)

Zapisy odbywają się tylko drogą internetową, przez stronę www.edk.org.pl i rozpoczną się 12 marca.

Więcej informacji na stronie EDK oraz lokalnym profilu na Facebooku: facebook.com/RADOM.EDK/

Do pobrania: