Imieninowa modlitwa w intencji Biskupa Henryka Tomasika

Bp Henryk Tomasik. Foto: ks. S. Piekielnik / www.diecezja.radom.pl

W najbliższy wtorek, 19 stycznia, dzień imienin będzie obchodził Biskup Senior Henryk Tomasik. Tego dnia o godz. 18.00 w intencji Dostojnego Solenizanta będzie sprawowana Msza św. w radomskiej katedrze. Transmisję liturgii przeprowadzi Radio Plus Radom.

Do modlitwy w intencji Biskupa Henryka zapraszają bp Marek Solarczyk oraz bp Piotr Turzyński i bp Adam Odzimek:

„W najbliższy wtorek (19 stycznia 2021 r.), będziemy przeżywali w naszej diecezji dzień imienin biskupa seniora Henryka Tomasika.

Podczas Mszy Świętej w katedrze radomskiej będziemy polecali Bogu Czcigodnego Solenizanta i dziękowali za jego posługę pasterską w diecezji radomskiej.

Biorąc pod uwagę warunki epidemiologiczne, tylko niewielka liczba osób może uczestniczyć w uroczystościach katedralnych, dlatego prosimy, aby tego dnia w naszych parafiach biskup Henryk był polecany Bogu w modlitwach.”