Konferencja „Obiekty Sakralne”

777

Firma Operante zaprasza czcigodnych gospodarzy parafii i domów zakonnych do udziału w konferencji „OBIEKTY SAKRALNE”, która odbędzie się 21 września 2017 r. w Ośrodku Edukacyjno-Charytatywnym Emaus w  Turno – Brzeźcach k. Białobrzegów Radomskich

Konferencja odbywa się pod Patronatem Honorowym Księdza Biskupa Henryka Tomasika Ordynariusza Diecezji Radomskiej.

Konferencja „Obiekty Sakralne” to cykliczne wydarzenie poświęcone budowie, renowacji, wyposażaniu i zabezpieczaniu obiektów sakralnych.

Do udziału w konferencji zachęca Agnieszka Karaś z firmy Operante, która wraz z Kurią Diecezji Radomskiej organizuje to wydarzenie:

Do udziału w konferencji zapraszamy: przedstawicieli kurii, gospodarzy parafii oraz rad parafialnych, przedstawicieli zakonów, członków diecezjalnych komisji artystyczno-architektonicznych, przedstawicieli Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków i jego delegatur.

Udział w konferencji to źródło licznych korzyści dla parafii:

> Ciekawy program wykładów, poprowadzony przez ekspertów z danej dziedziny, to okazja do zdobycia wiedzy pomocnej w pracy we własnej parafii.

> Otwarty charakter konferencji, pozwala na nawiązanie kontaktów z prelegentami i przedstawicielami firm. To doskonała okazja, do tego by skonsultować własne plany remontu lub modernizacji parafii oraz otrzymać cenne rady.

> Zadbamy również o to, żeby konferencja była miłym wydarzeniem towarzyskim dla wszystkich uczestników.

> Jako organizatorzy zapewniamy poczęstunek podczas przerw oraz posiłek w porze obiadowej.

Wśród uczestników, którzy postanowią zostać z nami do końca, zostaną rozlosowane cenne nagrody, które usprawnią pracę kancelarii parafialnej i umilą posługą kapłańską.

Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze potwierdzenie obecności pod nr telefonu:


Program konferencji: [czytaj tu…]