Misterium Męki Pańskiej w Kałkowie-Godowie 2020 r.

Serdecznie zapraszam do Sanktuarium Bolesnej Królowej Polski Pani Ziemi Świętokrzyskiej, do Kałkowa-Godowa, na teatralne rekolekcje zamyślenia nad aktem miłości Bożej, którą przeżywamy w tajemnicy męki i śmierci Jezusa Chrystusa.

Radość jest tym większa, że aktorzy należą do wspólnoty parafialnej w Kałkowie-Godowie, gdzie od 47 lat dają piękne świadectwo żywej wiary i miłości do Boga i Kościoła. Dzielimy się radością, że wystawiane przez lata Misterium Męki Pańskiej w Sanktuarium Bolesnej Królowej Polski Pani Ziemi Świętokrzyskiej jest darem ich bezinteresownego zaangażowania, ofiarowania swojego czasu, talentu i siły.

Misterium będzie wystawiane od drugiej soboty Wielkiego Postu (7 marca 2020 r.) do soboty przed Niedzielą Palmową (4 kwietnia 2020 r. włącznie), o godzinie 15.30 i 18.00.

Z uwagi na duże zainteresowanie przedstawieniem uprzejmie prosimy o wcześniejsze rezerwowanie miejsc w informacji Sanktuarium (tel. +48 41 272 18 88).

Dla Osób, które pragną zatrzymać się w naszym Sanktuarium oferujemy noclegi w Domu Pielgrzyma. Prosimy o rezerwację telefoniczną: +48 660 158 239.

Ks. Zbigniew Stanios
i Aktorzy Teatru Dramatycznego im. Ks. Inf. Czesława Wali