Nowy moderator diecezjalny Ruchu Światło-Życie

Ks. Krzysztof Dukielski (z lewej) i ks. Paweł Krasiński (z prawej). Foto: FB / radomoaza

Decyzją biskupa radomskiego Marka Solarczyka, moderatorem diecezjalnym Ruchu Światło-Życie Diecezji Radomskiej został ks. Paweł Krasiński, wikariusz parafii pw. św. Rodziny w Radomiu.

Przez 5 lat posługę moderatora diecezjalnego pełnił ks. Krzysztof Dukielski. Kapłan jest proboszczem parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Magnuszewie.

– Jesteśmy ogromnie wdzięczni, za całe dobro, które dokonało się w naszym Ruchu przez ręce księdza Krzysztofa, na Bożą chwałę! – mówią członkowie oazy.

W piątek, 3 lutego nowym moderatorem został ogłoszony ks. Paweł Krasiński, wikariusz parafii pw. św. Rodziny w Radomiu. Kapłan pochodzi z parafii pw. św. Leonarda w Mircu. Święcenia kapłańskie przyjął w maju 2013 roku.