V. Regaty Żeglarskie Diecezji Radomskiej im. ks. dr. Zdzisława Domagały

W imieniu Akcji Katolickiej Diecezji Radomskiej, Środowiska INICJATYWA, Wójta Gminy Jedlnia Letnisko oraz klubu Żeglarskiego IKAR Jedlnia Letnisko wraz z Klubem Żeglarskim Pionki – mam zaszczyt zaprosić na V. Regaty Żeglarskie Diecezji Radomskiej im. ks. dr. Zdzisława Domagały.

Regaty rozgrywane będą na łodziach klasy Omega Turystyczna. Łodzie do regat zapewniają organizatorzy.

Regaty odbędą się w dniu 2 września 2017 r. (sobota) na zalewie w Jedlni Letnisko przy stanicy Klubu Żeglarskiego IKAR (ul. Nadrzeczna 24) [GPS:51.438546; 21.318093]

Celem regat jest integracja sympatyków żeglarstwa i społeczności lokalnych oraz popularyzacja turystyki żeglarskiej, która w naszym regionie ma wieloletnie tradycje.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tych regatach. Załogi czteroosobowe reprezentujące parafie, ruchy i stowarzyszenia  oraz wszystkich chętnych do wspólnego spotkania.

Szczegóły dotyczące regat: regulamin i formularz zgłoszeniowy zostały umieszczone w poniższym linku: http://www.ak.radom.pl/index.php?id=80

Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 sierpnia 2017 r.

W przypadku jakichkolwiek pytań, bardzo proszę o kontakt:

Poniżej dodatkowe linki dotyczące naszych regat: