I Parafialny Turniej w Futsalu – Skarżysko Kam. – 2018

Mistrzostwa Ministrantów w Halowej Piłce Nożnej. Foto: ks. S. Piekielnik / www.diecezja.radom.pl

Czcigodny Księże, pragniemy zaprosić Księdza wraz z dziećmi z parafii na I PARAFIALNY TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ (FUTSALU) – w kategorii szkół podstawowych.

Turniej Organizuje Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Dolna Kamienna oraz klasztor Ojców Franciszkanów w Skarżysku-Kamiennej. Rozgrywki odbędą się w sobotę, 17 lutego 2018 r., na hali I LO im. J. Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej. Szczegółowe informacje będą przekazane uczestnikom.

• Uczestnicy: dzieci (chłopcy i dziewczynki) podzieleni na 2 kategorie:
    • Kategoria 1: klasy 1-3 (ur. 2008 r. i młodsi)
    • Kategoria 2: klasy 4-6 (ur. 2005 r. i młodsi)
    • Zamieszkali na terenie parafii powiatu skarżyskiego. Każda parafia może wystawić po jednym zespole w każdej kategorii.
  • Nagrody:
    • Za pierwsze trzy miejsca przewidziane są puchary pamiątkowe. Przewidziane są nagrody dla najlepszego bramkarza i króla strzelców turnieju. Wszystkie drużyny otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki.
  • Wyposażenie:
    • Zawodników obowiązują stroje sportowe, obuwie sportowe (miękka, jasna podeszwa, niedozwolone są korki i korkotrampki, szutrówki itp.).
  • Drużyna:
    • powinna liczyć 5-10 zawodników.
    • gramy systemem bramkarz + 4;
    • pozostali zawodnicy mogą się zmieniać – ilość zmian nieograniczona.
    • Obowiązują przepisy gry w piłkę nożną halową dostosowane do wymagań dzieci.
  • Zgłoszenia:
    • do 10 lutego 2018 r. – zgłoszenia po terminie nie będą uwzględniane.
    • o. Jacek Szczepanik – przyjmuje i udziela informacji: