„Terapia Miłości” – internetowe rekolekcje adwentowe

Zapraszamy na adwentowe rekolekcje, które ze szpitalnej kaplicy poprowadzi ks. dr Radosław Kacprzak, kapelan Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego na radomskim Józefowie.

– „W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk” (1J 4,18). Najlepszym lekarstwem jest miłość, której tak bardzo nam dzisiaj brakuje. Zachęcam do udziału w tych rekolekcjach i bardzo proszę o modlitwę w intencji owoców tego spotkania, byśmy jak najlepiej mogli przygotować się w tym adwentowym czasie do Uroczystości Bożego Narodzenia. – mówi ks. Radosław Kacprzak.

Rekolekcje odbędą się od 17 do 20 grudnia br. i będą transmitowane na Portalu Diecezji Radomskiej (www.diecezja.radom.pl) i diecezjalnym kanale YouTube (https://www.youtube.com/DiecezjaRadomska).

• Plan transmisji rekolekcji:
    • 17-18 grudnia 2020 r. (czwartek i piątek) – godz. 14.00
    • 19-20 grudnia 2020 r. (sobota i niedziela) – godz. 10.00

Rozpoczynamy od adoracji Najświętszego Sakramentu i modlitwy różańcowej, a następnie będzie sprawowana Msza św. z nauką rekolekcyjną.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.