Porządek liturgiczny w okresie listopadowym – Cmentarz Katolicki przy ul. Limanowskiego–Dębowej

Cmentarz przy ul. Limanowskiego w Radomiu. Foto: ks. S. Piekielnik / www.diecezja.radom.pl

Porządek liturgiczny w okresie listopadowym na Cmentarzu Katolickim Parafii Św. Wacława przy ul. Limanowskiego – Dębowej.

1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych

• 14.30 – Modlitwa wypominkowa za zmarłych pochowanych na cmentarzu w minionym roku (od listopada 2016 do października 2017)
  • 15.00 – Msza święta (od strony ul. Limanowskiego); Mszy przewodniczy Bp Adam Odzimek

2 listopada