VII. Internetowy Konkurs Bożonarodzeniowy

Dekoracja bożonarodzeniowa w radomskiej farze (A.D. 2016)

Święta Bożego Narodzenia to czas naszego wyznania wiary w Jezusa Chrystusa, który „za sprawą Ducha Świętego przyjął ciało z Maryi Dziewicy, i stał się człowiekiem”. Wyrazem naszej wiary są m.in. dekoracje naszych kościołów, popularnie zwane „szopkami bożonarodzeniowymi”.

Zapraszamy do wzięcia udziału w VII. edycji Internetowego Konkursu Bożonarodzeniowego na najładniejszą i najciekawszą szopkę Diecezji Radomskiej.

Zdjęcia prezentujące szopki bożonarodzeniowe należy przesłać do 31 stycznia 2018 r. na adres: konkurs@diecezja.radom.pl. Przyjmujemy 3 zdjęcia danej dekoracji; format zdjęcia dowolny. Prosimy również o podanie krótkiego opisu zawierającego informacje o:

• kościele lub miejscu, gdzie wykonano zdjęcie,
  • „budowniczych” dekoracji,
  • imię i nazwisko Autora zdjęć.

Na stronie Portalu Diecezji Radomskiej (www.diecezja.radom.pl) zostanie założona GALERIA tegorocznych dekoracji bożonarodzeniowych. Zdjęcia będzie też można oglądać na facebook’owym profilu diecezji (www.facebook.com/diecezjaradom), gdzie poprzez kliknięcie „Lubię to” można dokonać oceny.

Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 2 lutego 2018 r.

Nasz konkurs wspiera „Gość Radomski AVE” – [Zobacz]