Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne „Duch i Oblubienica Mówią «Przyjdź»”

Zapraszamy na Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne „Duch i Oblubienica Mówią «Przyjdź»”, które odbędą się 15-17 czerwca 2018 w parafii Ojców Franciszkanów w Skarżysku-Kamiennej.

Warsztaty poprowadzą:

• Ks. Grzegorz Mączka,
  • Katarzyna Młynarska (wokalistka, muzykolog, pedagog, trener emisji głosu, założycielka Wrocławskiego Liturgicznego Studium Wokalnego)
  • Marcin Wasilewski-Kruk (dyrygent, wokalista, pedagog. Założyciel i kierownik muzyczny Scholi Gregoriańskiej Katedry Wawelskiej).

PROGRAM:

• Warsztaty rozpoczną się w piątek, o godz. 15.00, na Świetlicy Franciszkańskiej ul. Rynek 64,
  • W sobotę będą trwały cały dzień w godz. 8.30 – 21.00.
  • W niedzielę od godz. 9.00, a o godz. 17.30 – uczestnicy warsztatów poprowadzą muzycznie czuwanie i modlitwę o dary Ducha Świętego.

Koszt: 60 zł. (Jeśli ktoś nie może wpłacić całej kwoty, a ma pragnienie uczestnictwa, składa ofiarę dobrowolną).

Szczegółowych informacji udziela:

• s. Małgorzata Galik:
  • klasztor franciszkanów:
    • T: +48 41 251 35 95.

Dołącz do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/766523406883437/

Serdecznie zapraszamy.
o. Rafał Kołodziejski OFMConv.
Proboszcz parafii franciszkańskiej