Warsztaty, warsztaty tu i tam

Diecezjalne Dni Młodych 2019. Foto: ks. S. Piekielnik / www.diecezja.radom.pl

Drugi dzień Diecezjalnych Dni Młodych upływa pod znakiem warsztatów.

W radomskim skansenie młodzież poznaje techniki samoobrony, uczy się pierwszej pomocy przedmedycznej. Są również warsztaty wokalne, fotograficzne oraz oddzielne spotkania dla chłopców i dziewcząt; pierwsze prowadzi Andrzej Śmiech, a dla dziewcząt Patrycja Hurlak. Wśród prowadzących można zobaczyć członków grupy Full Power Spirit; uczą jak znaleźć pomysł na siebie i … beatboxu.

A oto pełna lista warsztatów:

Warsztaty. Foto: www.mlodziradom.pl

Młodzież odwiedził bp Piotr Turzyński, biskup pomocniczy, który zaprasza rodziny na jutrzejszy “Piknik Rodzinny” do radomskiego skansenu.

Dziś warsztaty, koncerty, Msza Św., a jutro Diecezjalne Dni Młodych otwierają się na rodziny. O godz. 12.30 rozpocznie się festyn rodzinny. Zaprasza ks. bp Piotr Turzyński.Młodzi Radom

Opublikowany przez Radio Plus Radom Sobota, 15 czerwca 2019

Nad bezpieczeństwem czuwa straż skansenu i straż miejska. A dużą pomocą w upalny dzień są załogi straży pożarnej oraz ratownicy z karetki pogotowia.