37. Spotkanie dla Kobiet – Całkiem inna…

Kiedy:
14 maj 2019, wtorek@19:00 – 22:00
2019-05-14T19:00:00+02:00
2019-05-14T22:00:00+02:00
Gdzie:
Duszpasterstowo Akademickie w Radomiu
26-600 Radom
Polska

Spotkanie z cyklu „Całkiem Inna – kobieta w blasku Stwórcy” już 14 maja o godz.19.00.
Zaczynamy od rozmów przy kawie i ciastku, po czym majówkowa adoracja z rozważaniem ks. dr. Mariusza Wilka.

W tym miesiącu pod hasłem „Kobieta niezapomniana przez Boga” spotkamy się z Urszulą Melą, mamą Jaśka Meli najmłodszego zdobywcy dwóch biegunów.

Urszula Mela – „dzielna lwica z potężnym pazurem miłości” – jak powiedział o niej śp. ks. Jan Kaczkowski. Z wykształcenia psycholog, żona, matka czwórki dzieci, babcia i autorka książki „Bóg dał mi kopa w górę”. Jej rodzinę dotknęła seria złych wydarzeń: najpierw był pożar domu, kilka lat później utopił się jej 7-letni syn Piotruś, a cztery lata później starszy syn Jasiek został porażony prądem, w wyniku czego stracił lewe podudzie i prawe przedramię.

Kobieta, która w słabości nieraz doświadczyła siły po ludzku niemożliwej i budowała wszystko od nowa. Podzieli się z nami swoją historią. Opowie o przemianie swojego małżeństwa, które pełne walki, przemocy, krzywdy i cierpienia Bóg zamienił w szczęśliwe i błogosławione. Pani Urszula jest dowodem na to, że złe historie mogą się dobrze kończyć i dobrze wie, gdzie kończy się psychologia, a zaczyna działanie dobrego Boga.