II Dekanalny Dzień Chorego w sanktuarium w Wielkiej Woli – Paradyżu

2022-10-04T12:00:00+02:00
2022-10-04T14:30:00+02:00
Gdzie:
Sanktuarium Chrystusa Cierniem Koronowanego oraz Krwi Zbawiciela w Wielkiej Woli - Paradyżu
Konecka 6
26-333 Paradyż
Polska

We wtorek, 4 października, w sanktuarium Chrystusa Cierniem Koronowanego oraz Krwi Zbawiciela w Wielkiej Woli – Paradyżu, będziemy obchodzić odpust ku czci św. Franciszka z Asyżu. Tego dnia na Mszy św. o godz. 12.00 pragniemy wraz z ks. bp. Piotrem Turzyńskim przeżyć Dekanalny Dzień Chorego.

To drugi taki dzień w naszym Sanktuarium, dlatego serdecznie zapraszamy osoby chore, starsze, a także kapłanów z naszego dekanatu, parafii i diecezji do wspólnej modlitwy, skorzystania z sakramentu pokuty, Komunii św. oraz przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych. Jest to wielki dar łask jaki możemy tego dnia otrzymać od Chrystusa Miłosiernego.

Zwracamy się do osób dobrej woli, aby pomogły dostać się swoim rodzicom, dziadkom, czy potrzebującym na wspólną Eucharystię. Serdecznie wszystkich pozdrawiam i do zobaczenia w Sanktuarium.

Ks. Piotr Supierz
Kustosz Sanktuarium w Wielkiej Woli – Paradyżu