IX. Apel Młodych – Jezus żyje!

Kiedy:
14 wrzesień 2019, sobota@18:00 – 21:30
2019-09-14T18:00:00+02:00
2019-09-14T21:30:00+02:00
Gdzie:
Plac Corraziego, Radom
plac Antonio Corazziego
26-610 Radom
Polska

Już po raz dziewiąty Duszpasterstwo Młodzieży i Rada Młodzieżowa Diecezji Radomskiej organizuje Apel Młodych (koncert Nieziemskie Granie), który odbędzie się na ul. Żeromskiego w sobotę 14 września br.

Modlitwa, świadectwo, wspaniały koncert staną się tak jak dotychczas elementami, które tak dobrze są odbierane przez młodych.

Punktem kulminacyjnym będzie oczywiście Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Jak co roku przygotowana będzie tzw. strefa modlitwy w muszli amfiteatru (w parku).

Tegoroczny Apel Młodych stanie się również podziękowaniem dobremu Bogu za Światowe Dni Młodzieży, które odbyły się w Panamie. Nie zabraknie zatem wspomnień z tego wydarzenia.

Gościem specjalnym będzie w tym roku Jasiek Mela, polski podróżnik i działacz społeczny. Najmłodszy w historii zdobywca biegunów – północnego i południowego w ciągu jednego roku. Pierwszy niepełnosprawny, który dokonał takiego wyczynu.

Koncert rozpocznie się o godz. 18.00.

Zaproszenie kierujemy do wszystkich, którzy pragną poprzez śpiew, doświadczenie wspólnoty, a przede wszystkim osobistą więź z Bogiem zaświadczyć, że Jezus żyje!

ks. dr Mariusz Wilk
Duszpasterz Akademicki Duszpasterz Młodzieży

Oto plan tegorocznego spotkania:

• 17:00 – Koncert PROSTO Z MOSTU
  • 18:00 – APEL MŁODYCH
    • KONCERT ZESPOŁU NIEZIEMSKIEGO GRANIA
    • WSPOMNIENIA Z PANAMY
    • KONFERENCJA: JASIEK MELA
    • ADORACJA
    • UWIELBIENIE z zespołem JAK NAJBARDZIEJ

W czasie Apelu będzie otwarta Strefa Modlitwy i Pojednania. Tradycyjnie będzie ona zlokalizowana przy muszli koncertowej w Parku Kościuszki.

Apel tradycyjnie zakończy się około godziny 21:30.

Przypominamy, że warto zabrać ze sobą coś ciepłego do ubrania wieczorem!

Bądźcie z nami!